באוקטובר 2018 השיקה מזקקת Powerscourt את מותג הוויסקי הראשון שלה תחת שם המותג "Fercullen" הנגזר משפת הגאלית העתיקה ומתורגם ל"אנשי גבעות וויקלו".
הוקמה בשנת 2018 בהשקעה של 25 מיליון אירו על 4 יזמים אירים פטריוטים ועוצבה בהתאמה אישית על ידי חברת Powerscourt מזקקת הסקוטית המפורסמת בעולם. המזקקה ממוקמת באחת המקומות המתויירים ביותר באירלנד בכפר אניסקרי, שנמצא במרחק של 30 דקות Forsyths נסיעה מהעיר דבלין.
מייצרים וויסקי מאלט אירי שמזוקק 3 פעמים על פי המסורת האירית ומתיישן בחביות במזקקה שברשותה קרוב ל 5000- Powerscourt במזקקת חביות. עם מקום להתרחבות נוספת למזקקה יש שישה מיכלי תסיסה ושלושה דודי זיקוק בעלי יכולת ייצור של 3 מיליון בקבוקים סינגל מאלט אירי משובח. שבאותה תקופה היה אחראי ישירות על Cooley במשך כמעט 30 שנה היה נואל סוויני המאסטר דיסטילר והבלנדר הראשי במזקקת הוויסקי האירי. Kilbeggan- ו Tyrconnell ,Connemara,Greenore הייצור והשחרור של וויסקי איריים רבים עטורי פרסים בינלאומיים, כולל בינואר 2017 כמאסטר דיסטילר, האחריות הראשונה שלו הייתה לפתח את ארבעת המהדורות Powerscourt כשנואל סוויני הצטרף למזקקת הראשוניות שנבחרו בקפידה ממלאי שנואל זיקק בעבר ומורכבים על ידו.
להיכנס להיכל התהילה של המאסטר בלנדרים, כאשר הוא אחד משני המזקקים האיריים Whisky Magazine במרץ 2017 הוא נבחר על ידי היחידים אי פעם שקיבלו את ההכרה וההוקרה הזאת.
המכירות העולמיות של וויסקי אירי הוכפלו בעשור האחרון והם לא מראים שום סימן לעצור!! כשהביקוש העולמי העניק השראה לגל חדש ומרגש בולט מעל כולם. "Fercullen" של ייצור ויסקי אירי. משני מזקקות בלבד בשנות ה 80- , לארבע ב 2010- , בתחילת 2020 כבר 31 מזקקות. אבל וויסקי

סינגל גריין 10 שנים Fercullen התיישן בחביות בורבון

הוויסקי התיישן בחביות בורבון למעלה מעשור. מעורר השראה ומעניק אופי מאוזן, קליל, מתוק ובעל גוונים עדינים. באף מורגש וניל מתוק, הדרים, דבש, תבלינים, שקדים וקליפות תפוזים. טעם מאוזן שניתן להרגיש את הלתת, טעמים מתוקים ופריכים וסיומת משי ארוכה . זוכה מדליית זהב בציון 98 International Wine Spirit Competition, World Whiskey Award, The Wizard of Whiskey Award 700 מ"ל 40% אלכוהול.

גל מאלט 14 שנים Fercullen התיישן בחביות בורבון

נבחר בקפידה מתוך מלאי נדיר של וויסקי אירי מיושן שזוקק במומחיות והתבגר בחביות בורבון. באף מורגש דבש, וניל, לתת מתוק, תבלינים, שקדים, קינמון, שזיפים מיובשים, נקי ורענן. טעמים מורכבים, מתוק, פריך, חריף, אגוזי עם סיומת ארוכה, רעננה מתוקה ומעוררת השתהות. The Wizard of זוכה מדליית זהב Whiskey award 700 מ"ל 46% אלכוהול.

סינגל מאלט 18 שנים Fercullen התיישן בחביות בורבון

סינגל מאלט בן 18 שנים שהתיישן בחביות בורבון. הויסקי בעל צמיגות בינונית ובאף מאופיין בפירות טרופיים, קקאו ואדמה. טעמו עשיר וחלק שמזכיר פירות מסוכרים. מנגו, פירות יער בשלים שמאופיין בסיומת ארוכה ומתובלת. World Whiskey זוכה מדליית זהב בקטגוריית 13-20 שנים. Awards 700 מ"ל 43% אלכוהול.

נגל מאלט 20 שנים Fercullen מהדורה מוגבלת

התוספת החדשה "חמשת האלמנטים" היא מהדורה מוגבלת של סינגל מאלט בן 20 שנה שחושף את הביטוי ליצירת וויסקי במומחיות המגע 'סדרה זו מוגבלת ל 1,500- בקבוקים בלבד. "חמשת האלמנטים" כוללים: האו דה וי יוצר במזקקה אחת בלבד, שני סוגים של ויסקי אשר התיישנו בחביות עץ אלון לבן אמריקאי ועץ אלון אירופאי. כשהוויסקי הראשון הגיע לגיל 16 הוא הוכנס לארבע חביות פיניש שונות; אולורוסו שרי, פדרו חימנז, מרסלה ומוסקטל ובהגיעו לגיל 20 שנה הוא התחתן (התמזג) עם הסינגל מאלט השני שהתבגר בחבית בורבון בנות 20 שנה לפיניש החמישי והאחרון בסדרת חמשת האלמנטים. 700 מ"ל 46% אלכוהול.