ברוקמנס ג'ין לא דומה לאף אחד….הוא חלק בעוצמתו עם אופי רך ופירותי שמקורו בחומרי הגלם הבוטניים שנבחרו בקפידה: גרגרי ערער איטלקיים, לבנדר, ריחן אפריקני כחול המכונה קמפור, קליפת לימון ותפוז ספרדי שמוסיפים ארומות הדרים. אבל ההשריה עם אוכמניות כחולות ואוכמניות שחורות יבשות הם שנותנות לברוקמנס ג'ין את הטעם המובהק והייחודי ביותר.

במבחן טעימות עיוורות שנערך ביוני 2013 עם 150 צרכני ג'ין בעיר מנהטן. ברוקמנס והמותגים המתחרים שהיו הנדריקס, בולדוג, טנקרי ועוד, כשהתוצאה הראתה באופן ברור ש-  64% מהמשתתפים בחרו בברוקמנס כג'ין הפרימיום המועדף עליהם.

ברוקמנס הוא אחד מהג'ין המעטים שניתן ליהנות ממנו נקי עם קוביות קרח קרח, או לערבב אותו עם מי טוניק איכותיים. הטעם החלק של הג'ין ברוקמנס עובד בצורה יוצאת דופן במרטיני המושלם.

ברוקמנס ג'ין מזוקק באולדברי, בלב אנגליה. מיוצר בדוד זיקוק נחושת מסורתי תוך שימוש ב -11 תבלינים בוטניים מעודנים. התבלינים הבוטניים מושרים למשך 24 שעות כדי לשחרר את טעמיהם והתמזג עם האלכוהול האיכותי שעבר זיקוק דודי כפול.

ברוקמנס ג'ין נוצר על ידי 4 חברים בשנת 2008. הם חלקו את אותה השקפה שג'ין יכול להיות משהו יותר מרגש מהמותגים המסורתיים ששלטו בשוק כל כך הרבה שנים. נכון לשנת 2018 ברוקמנס נחשב לאחד ממותגי הג'ין פרימיום שצומחים במהירות, עם עליות משמעותיות במכירות בכל שווקי המפתח.

ברוקמנס ג'ין התברר כג'ין שמעז להיות שונה. המייסדים היו צמאים לג'ין בסגנון חדש שנותן יותר מגרגירי ערער, ונכנסו לטריטוריה אוונגרדית וייחודית יותר שיוצרת ערבובים חדשים וקוקטיילים אקזוטיים במסע שלהם אחר חוויות חדשות. הם ידעו שהצרכנים מחפשים יותר ויותר טעמים ותחושות מעניינות וברוקמנס ג'ין בהחלט מספק את החוויה המבוקשת .

בכדי להפוך את ה- B&T (ברוקמנס טוניק) המושלם, מזגו מידה טובה של ברוקמנס ג'ין מעל 4-5 קוביות קרח, לשפוך מעליו טוניק פרימיום צונן. מקשטים עם קליפות אשכוליות אדומות ושתי אוכמניות טריות. B&G יחד עם ג'ינג'ר אייל במקום מי טוניק.

לסיכום….ג'ין ברוקמנס מעז להיות שונה,  הוא לא כמו כל אחד אחר ומוטב ליהנות ממנו מאוחר בלילה עם חברים.

bru2